Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXPERIENCE 10_19/10/02_KD_LETOHRAD

19. 7. 2008

  Ách jo, to je škoda…už to končí…tak tuhle frázi jsem zaslechl po sobotní (a nedělní :o) ) párty několikrát. Párty, na kterou někteří z nás čekali a těšili se hooodně dlouho. Párty, kterou někteří z nás „nemusejí“ (každého věc). Párty, která se vrátila do „svých“ prostorů a hlavně párty, která se povedla na weebornou…. a nese název jako ušitý – Experience. Ale jako pokaždé začneme pěkně od začátku :o)) Tady je pohled od jednoho obyčejného návštěvníka, který si přišel v 19/10 v letohradském kulturáku na své!!

 


  Jéééjda, teď si na všechno vzpomenout…ach ta moje palice dutá:-/…
No, pro některé z nás začala už odpoledne, kdy za neustálého „kibicování“ (to byl vtip:o)) ) pana Subsista a hlavního „dizajnéra“ Mirina se připravoval prostor…( ještě teď mě bolí záda…:). Pak mě jen čekalo občerstvení doma…a mohlo se vyrazit směr kulturák…Tahle noc byla výjimečná už tím, že mi doprovod dělala (pro úplnost pane Wikane:o)) ) jedna sličná slečna, kterou si velice vážím:O))… (no, spíš já doprovázel ji:o)) )... Jako první návštěvníci jsme dostali panáka zdarma...:o)) zasedli na, už předem vytypovaný místo a klábosili, poslouchali puštěnou musiq a s radostí koukali jak chodí lidičky:o)) Hrát se začalo s malinkým zpožděním (problémy se zvukem), ale to bylo rázem Ok…a kdo jiný by mohl párty začínat, než náš starý známý…dj Subsist. Tak jsme si to šli poslechnout…a co jsme slyšeli?? Především trochu odlišný set, než na který jsme zvyklí..(ale pořád se držel svého :o) )…k údivu některých zahrál tanečněji:o)) … a to už se objevovali lidičky, kteří měli potřebu si protáhnout své ztuhlé těla:o))…to jsem, přiznám se, nečekal…po zkušenostech z dnů minulých. Kdo byl…ať posoudí sám, ale mě si opět ušiska smlsly:o)) Zvláště pak … kdy roztočil pár „profláklých věcí“ z jeho alba „Neznámo“. A když se objevil pan Pietro…tak mi hned bylo jasný - “…pachatel se vrací na místo činu“…a jak se nám tu uvedl po dvouleté přestávce?? Převzal po Subsistovi taktovku…chopil se žezla a…jedeme dál:o)))

 

 


 

 No…ehm…jednoduše lidi rozsekal, jak se sluší a patří…nejdříve ukázal svoje djeské umění…dj Pietro předvedl obvyklou technojízdu…tvrdý beaty, roztřišťující všechny naše hlavy…( a hlavně moje uši)…prostě momentálně no.1 styl mezi českými clubbery…také to bylo vidět...lidičky, kterých se dostavilo v nečekaném ( ale v krytu duše doufajícím) počtu, tancovali a užívali si.…a dostalo se jim techna co hrdlo ráčilo:o)) Navíc, když Pietro začal předvádět věci z jeho „továrny na hudbu“…Myslím, že si každý vzpomene na vyfiltrovaný štiplavý zvuk. Na jeho Live vystoupení jsem byl velice zvědavý…a proto jsem jenom a jenom poslouchal…a pozoroval bavící se lidičky:o))…a pokračovala massage do hlav, co jiného k tomu říct:o)) Kdo byl, tak má svoje zážitky a já mu je rozhodně nechci vyvracet:o))) a kdo nebyl….má smolíka, jako vždy! Všichni vytvořili báječnou atmosféru, všichni (většina…aspoň doufám)…se weeborně bavila…ale stejně si myslím, že jsem se bavil nejlíp já:o)))) 


  Teda určitě…a to když dj Hyde (některým už dobře známý:o)) ) vzal starou technovou větev a vyměnil jí za novou…(hihi..obrazně řečeno:o)) )…Pan Hyde, návštěvník z Frenštátu pod Radhoštěm…seznamte se:o)) Konečně všichni vědí, co si pod jeho jménem představit…melodické – pozitivní - dynamické( pro některé jiné :o) ) techno (často snadno zaměnitelné s trancem)…reprezentanty téhle hudby jsou A. Kowalski, Heiko Laux…tímto pánem dj Hyde začínal (ne, nebojte…kdyby mi to neřekl, tak to nepoznám:o)) ) a prvním jeho mixem jsem ztratil svoji“hudební duši“…vznášela se totiž v sedmém nebi:o))) A to teprve, když mě něco pořááádně chytne…tak nepustí a prostě jak se nevyblbnu tancem… tak to nejsem já :o))) takhle jsem se nevyblbnul, ani nepamatuji (tohle říkám vždycky:o)) ) …jo a málem bych zapomněl: děkuji slečně Barunce, za tanečeq:o)))…

 

 


 

No, co vám budu povídat…tancovali jste všichni :o))) Ať tak či onak…ale prostě jste si užívali a to je proč všichni na párty chodíme (teda je pravda, že někteří chodí na párty z jiného důvodu:=((!! To už se ale blížila třetí hodina ranní a můj doprovod odcházel do hajan…tak jsem si od hudby odpočinul…hihi…a to je co říct, mě dostat z rozvalené párty (teda na chvílu), ale když má člověk něco radši víc, tak ani weeborná hudba tomu nemůže konkurovat… a to pak je pro toho druhého jenom a jenom příjemná povinnost:o))) Nazpátek jsem ale málem běžel, protože to už hrál malý velký, věčně zlámaný:o)))… pan e–Li a když každý uslyší „dj e–Li“, tak si představí mc Myussu…a sekec mazec dramec…junglec…aneb nikdy není beat tak nepravidelný, že nemůže být ještě nepravidelnější:o))) Jéééjda…omlouvám se každému za ouplné nekomunikování, ale…byl jsem opět pryč - mě totiž unesli – jungleový rytmy…! Nepravidelný rytmus mi prostě dodá…. vždy tolik dobré nálady. A připadalo mi, že co víc se blížil konec párty, tak tím víc se lidi bavili…i když tancechtivých na place ubývalo, pořád jsem měl problémy moje neohrabané tělo dostavit tam, kam jsem chtěl..hehe…k reprákům:o))

 


 

   …ale to už konec nebyl jen zlým sen, ale i skutečností a právě z této chvíle, kdy se všechno balilo, uklízelo a „balilo“…:o))) se mi vryla ta fráze do hlavy, kdy se každý ptal, do kolika to tu bude a po mé odpovědí….zaznělo…to je škoda, že už to končí. Všechno jednou skončí a „kupodivu“ i xprnc:o)) Shrnu to do jedné věty, kterou mi napsal dj Hyde…“párty, jako je Experience…je jako šafránu“…Já jenom s úsměvem na rtech souhlasím :o)))a dodávám …jsem moooc rád, že přišel slušný počet“rozumných“ lidí (teda kromě mě:o)) )…kteří vytvořili báječnou atmosféru! Dekorace jako vždy nápadité…:o)) Hutný zvuk, který mě na delší dobu zajistil menší nedoslýchavost…:o))) A spousta good náladičky kolem sebe…takhle má vypadat weekendové odreagování! Takhle vypadá NIGHT OF FREEDOM…u nás v Letohradě:o)) Co lidi Vám…líbilo se